Page Loading...

Teszt automatizálási mérnök

Budapest, főállás, senior

Mit ad neked ez a pozíció?

Teszt automatizálási mérnökként Te hozhatnád létre az új tesztelési csapatunkat. Tesztelési és teszt automatizálási tapasztalataidra építve szakmailag Te alakítanád ki a tesztelési folyamatainkat és módszereinket, Te irányítanád a teszt automatizálási kompetenciánk kiépítését.

Mi lesz a feladatod?

  • Tesztelési, teszt automatizálási folyamatok, jó gyakorlatok kialakítása
  • Tesztelő csapat létrehozása – kiválasztás, mentorálás – és szakmai irányítása
  • Korszerű .Net technológiákat használó, SCRUM-os projektjeinkben manuális és automata tesztelési feladatok végrehajtása

Mikor érdemes jelentkezned?

  • Ha szeretsz építkezni és saját elképzelés szerint kialakítani folyamatokat
  • Ha 3-5 év tapasztalattal rendelkezel tesztelési területen, és van 1-2 év tesztautomatizálási tapasztalatod
  • Ha rendelkezel Agilis módszertani ismeretekkel, tapasztalattal
  • Ha szakmai szövegeket stabilan írsz-olvasol angolul

Mi jelent előnyt?

  • Minél több tapasztalatot szereztél az alábbi barátainkkal:
    • Selenium
    • JMeter
    • SoapUI
  • Vannak .Net, Angular, SQL ismereteid
  • Ha szeretsz mentorálni és van is benne tapasztalatod
  • Ha proaktív vagy, jó problémamegoldó képesség, eredményorientáltság és önálló strukturált gondolkodás jellemez

Miért hozzánk gyere?

  • Mert kurrens technológiákat használunk
  • Mert családias, rugalmas cég vagyunk, aki odafigyel a munkatársaira
  • Mert teret adunk a munkatársaink kezdeményezéseinek
  • Mert értelmes feladatokon dolgozunk
  • Mert kihasználhatod mentori képességeidet