Page Loading...

.Net fejlesztő

Budapest, főállás, senior

Mit ad neked ez a pozíció?

.Net fejlesztőként változatos feladatokban, komoly, sokfelhasználós rendszerek megalkotásában vehetsz részt. Nálunk lehetőséged van váltogatni a technológiák, területek között, de maradhatsz a kedvencednél is – ha szeretnél.

Mi lesz a feladatod?

  • Budapesti ügyfeleinknél történő fejlesztői, elemzői, tervezői feladatok ellátása
  • Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatos kommunikáció

Mikor érdemes jelentkezned?

  • Ha 2-3 év szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel .Net keretrendszerben
  • Ha alaposan ismered a Microsoft Visual Studio-t és a C#-ot
  • Ha mély ismereteid vannak MS SQL Server és SQL nyelv területén
  • Ha proaktív vagy, jó problémamegoldó képesség, eredményorientáltság és önálló strukturált gondolkodás jellemez
  • Ha szakmai szövegeket stabilan írsz-olvasol angolul
  • Ha tiszta és fenntartható kód írására törekszel

Mi jelent előnyt?

  • Minnél több tapasztalatot szereztél az alábbi barátainkkal:
    • ASP.NET MVC, ASP.NET Core
    • WCF, JSON alapú REST API-k
    • Javascript, jQuery, AngularJS / Angular
    • HTML, CSS
    • Entity Framework / NHibernate
    • Git
  • Rendelkezel Agilis módszertani ismeretekkel, tapasztalattal
  • Rendelkezel kisebb szakmai csoportok irányításban szerzett tapasztalattal
  • Magabiztosan beszélsz angolul

Miért hozzánk gyere?

  • Mert kurrens technológiákat használunk
  • Mert családias, rugalmas cég vagyunk, aki odafigyel a munkatársaira
  • Mert teret adunk a munkatársaink kezdeményezéseinek
  • Mert értelmes feladatokon dolgozunk
  • Mert kihasználhatod mentori képességeidet