Page Loading...

JavaEE fejlesztő

Budapest, főállás, senior

Mit ad neked ez a pozíció?

Senior JavaEE fejlesztőként veled együtt álmodjuk meg a legfontosabb fejlesztéseink architektúráját, az alkalmazott technológiákat és módszereket. Devleadként Te irányíthatod a fejlesztő csapatot és a megvalósítást.

Mi lesz a feladatod?

  • Budapesti ügyfeleinknél történő fejlesztői, elemzői, tervezői feladatok ellátása
  • Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatos kommunikáció

Mikor érdemes jelentkezned?

  • Ha 3-5 év szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel, elsősorban Java nyelven, JavaEE architektúrában
  • Ha mély ismereteid vannak Java, JavaEE és legalább egy alkalmazás szerver platformban
  • Ha rendelkezel HTML és CSS tapasztalattal
  • Ha proaktív vagy, jó problémamegoldó képesség, eredményorientáltság és önálló strukturált gondolkodás jellemez
  • Ha szakmai szövegeket stabilan írsz-olvasol angolul

Mi jelent előnyt?

  • Minnél több tapasztalatot szereztél az alábbi barátainkkal:
    • Spring
    • IBM WebSphere, Oracle WebLogic, JBoss alkalmazás szerverek
    • Oracle, DB2 adatbázisok
  • Vannak Angular ismereteid
  • Ismered a SOA, ESB megoldásokat
  • Rendelkezel Agilis módszertani ismeretekkel, tapasztalattal
  • Van banki vagy biztosítói szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalatod
  • Rendelkezel kisebb szakmai csoportok irányításában szerzett tapasztalattal

Miért hozzánk gyere?

  • Mert kurrens technológiákat használunk
  • Mert családias, rugalmas cég vagyunk, aki odafigyel a munkatársaira
  • Mert teret adunk a munkatársaink kezdeményezéseinek
  • Mert értelmes feladatokon dolgozunk
  • Mert kihasználhatod mentori képességeidet