Page Loading...

Front-end fejlesztő

Budapest, főállás, junior / senior

Mit ad neked ez a pozíció?

Front-end fejlesztőként változatos feladatokban, komoly, sokfelhasználós rendszerek megalkotásában lehetsz központi szereplő. Front-end feladataid mellett - ha szeretnéd - lehetőséget nyújtunk arra, hogy egyéb területeken is kipróbáld magad.

Mi lesz a feladatod?

  • Budapesti ügyfeleinknél történő fejlesztői, elemzői, tervezői feladatok ellátása
  • Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatos kommunikáció

Mikor érdemes jelentkezned?

  • Ha 1-2 év szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel, elsősorban webes front-end fejlesztésben AngularJS, Angular, React vagy egyéb technológiákkal
  • Ha mély HTML, CSS, Javascript ismereteid vannak
  • Ha proaktív vagy, jó problémamegoldó képesség, eredményorientáltság és önálló strukturált gondolkodás jellemez
  • Ha szakmai szövegeket stabilan írsz-olvasol angolul

Mi jelent előnyt?

  • Vannak Bootstrap, Flexbox vagy más CSS/UI megoldással kapcsolatos tapasztalataid
  • Minél több tapasztalatot szereztél a következő területeken:
    • Front-end rendszerek tesztelése
    • Front-end rendszerek build automatization tool-jainak (pl. grunt, gulp, webpack) használata
    • Back-end fejlesztés
    • Agilis módszertanok
    • Banki vagy biztosítói szoftverek fejlesztése
    • Kisebb szakmai csoportok irányítása
  • Folyékonyan beszélsz angolul

Miért hozzánk gyere?

  • Mert kurrens technológiákat használunk
  • Mert családias, rugalmas cég vagyunk, aki odafigyel a munkatársaira
  • Mert teret adunk a munkatársaink kezdeményezéseinek
  • Mert értelmes feladatokon dolgozunk
  • Mert kihasználhatod mentori képességeidet