Page Loading...

BPM fejlesztő

Budapest, főállás, junior / senior

Mit ad neked ez a pozíció?

BPM fejlesztőként komoly, kritikus üzleti folyamatokat támogató rendszerek fejlesztésében vehetsz részt, korszerű, automatizált munkafolyamat támogatást adva a felhasználóknak. Itt benne lehetsz az integráció sűrűjében, szorosan együttműködve a megrendelő területtel és más fejlesztő csapatokkal.

Mi lesz a feladatod?

  • Budapesti ügyfeleinknél történő IBM BPM fejlesztői, elemzői, tervezői feladatok ellátása
  • Részvétel üzleti folyamat automatizálási projektekben
  • A felhasználó munkáját támogató, felhasználóbarát feladat elvégző képernyők fejlesztése
  • Szoros együttműködés az üzleti oldallal, szervezőkkel és a workflow-t támogató egyéb rendszerek fejlesztőivel

Mikor érdemes jelentkezned?

  • Ha releváns szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel, mély Javascript ismereteid vannak
  • Ha rendelkezel HTML és CSS tapasztalattal
  • Ha rendelkezel Webservice tapasztalattal
  • Ha vannak BPMN folyamatmodellezési ismereteid
  • Ha érdeklődsz az üzleti problémák iránt
  • Ha proaktív vagy, jó problémamegoldó képesség, eredményorientáltság és önálló strukturált gondolkodás jellemez
  • Ha szakmai szövegeket stabilan írsz-olvasol angolul

Mi jelent előnyt?

  • Vannak jQuery, Dojo ismereteid
  • Rendelkezel workflow fejlesztési tapasztalattal
  • Van IBM BPM ismereted
  • Minél több ismeretet szereztél a következő területeken:
    • Java EE és Java EE alkalmazás szerverek
    • SOA, ESB megoldások
    • Agilis módszertanok
    • Banki vagy biztosítói szoftverek fejlesztése
    • Kisebb szakmai csoportok irányítása

Miért hozzánk gyere?

  • Mert kurrens technológiákat használunk
  • Mert családias, rugalmas cég vagyunk, aki odafigyel a munkatársaira
  • Mert teret adunk a munkatársaink kezdeményezéseinek
  • Mert értelmes feladatokon dolgozunk
  • Mert kihasználhatod mentori képességeidet