Page Loading...

Szervező

Budapest, főállás, senior

Mit ad neked ez a pozíció?

Szervezőként nálunk változatos és fontos agilis projektekben mutathatod meg szervezői képességeidet és igazán a csapat motorja, szíve-lelke lehetsz.

Mi lesz a feladatod?

  • Az üzleti oldal és a fejlesztők nyelvét is értve kommunikálni ügyfeleinkkel, és a fejlesztő csapatokkal
  • Részt venni a specifikációk, rendszertervek, pályázati anyagok üzleti igények szerinti készítésében
  • Gondoskodni az erőforrások beosztásáról és a határidők betartásáról
  • A megrendelő architekturális és integrációs elképzeléseit megérteni és formába önteni
  • Megteremteni és fenntartani az agilis atmoszférát a mindennapokban
  • Együttműködni a fejlesztői csapattal/csapatokkal, product owner-ekkel, vezetőséggel
  • Biztosítani a fejlesztő csapat magas produktivitását és a Scrum eszközrendszerének helyes használatát

Mikor érdemes jelentkezned?

  • Ha rendelkezel a napi feladatok, határidők betartására és betartatására való képességgel
  • Ha jó a problémafelismerő- és megoldó készséged
  • Ha jó tárgyalási készséggel rendelkezel
  • Ha informatikai /mérnöki végzettséggel vagy annak megfelelő tapasztalattal rendelkezel
  • Ha pontos és precíz vagy
  • Ha fejlettek a ’people management’ készségeid (motiváció, konfliktuskezelés)
  • Ha energikus személyiség vagy
  • Ha jó a rendszerező és adminisztrációs képességed
  • Ha van projekt koordinációban vagy agilis környezetben szerzett tapasztalatod

Mi jelent előnyt?

  • Pénzintézetnél vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Tervezési gyakorlat nagyvállalati architektúrák terén
  • UML tervező ismeret és modellezési tapasztalat

Miért hozzánk gyere?

  • Mert kurrens technológiákat használunk
  • Mert családias, rugalmas cég vagyunk, aki odafigyel a munkatársaira
  • Mert teret adunk a munkatársaink kezdeményezéseinek
  • Mert értelmes feladatokon dolgozunk
  • Mert kihasználhatod mentori képességeidet